Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4201
Stary 28.11.2012, 16:05
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Póki co dochodzimy do skrajnej sytuacji ze finansowo lepszy stadion pusty niż z 10 tysiącami + kary. A jak wiesz mamy kryzys i patrzymy tylko na kasę.

Lukasz.
ZOBACZYMY CZY 10 TYSIĘCY BĘDZIE NA GÓRNIKU... myślę, że raczej ok. 5 tysięcy "fanatyków" zawita na R22.
Ale klub poda pewnie bilety + sprzedane karnety, zamiast informacje z wykorzystanych biletów/karnetów.

Aby Klient XXI wieku przyszedł na stadion wychowany na papce i wygodnie konsumujący życie potrzebuje:

- WYNIKÓW
- WYNIKÓW
- WYNIKÓW

Później:
- szybkiego zaparkowania swojej fury - bezpiecznego i taniego parkingu
- szybkiego wyjazdu z tego parkingu
- sprawnego i szybkiego wejścia na stadion po szybkim kupnie biletów
- czystych krzesełek i stadionu
- sprawnych toalet i kibli, ciepłej wody, sprawnych suszarek, itp.
- dobrego cateringu z produktami lepszymi niż herbata bez smaku o wodzie z kilogramem kamienia (kiedyś był Lipton, ale chyba stwierdzili, że kibicom to nie smakuje bo są przyzwyczajeni do herbaty tescowej),
- cateringu, w którym produktów jest sporo i nie kończą się przed końcem I połowy
- cateringu wyposażonego profesjonalnie i mogącego przygotować świeże produkty
- miejsc gdzie można ten catering skonsumować kulturalnie

Jeśli w to klub nie zainwestuje, to KIBIC WIDZ XXI w. nie przyjdzie na stadion. Taki człowiek nie będzie przychodził i czekał, aż łaskawie nam panujący zainwestują.
Łaskawie czekali kibice, z różnych sektorów, którzy od lat myśleli że jednak coś będzie szło do przodu na Wiśle...ale się jednak zawiedliśmy.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.11.2012 o godz. 16:13.
Odpowiedz cytując