Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4197
Stary 28.11.2012, 15:03
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ad rem. Moim zdaniem oba modele (kibicowski i konsumencki) o których mówisz są możliwe do zrealizowania i to równolegle. Nie widzę powodu dla którego miały by się wykluczać albo jeden istnieć bez drugiego. Przecież brak jednego z tych modeli to patologia którą właśnie mamy.

Na szczęście niedługo przerwa więc trochę nastroje ochłoną a sytuacja się wyklaruje.

Lukasz.
Nie będę odnosił się do demagogii - wskaż tylko gdzie napisałem, że model kibicowski i kliencki się wykluczają? Dzieje się tak tylko wtedy, kiedy zaczyna brakować miejsc dla kibiców-pikników (którzy są zawsze bardziej przez klub pożądani), ale nam w chwili obecnej nie grozi nie grozi (eufemizm) i przy obecnym zarządzaniu - długo nie będzie.

To, co wyklucza model kibica-klienta to:
- syf na stadionie
- traktowanie kibiców jak bydło
- żenujący poziom sportowy.

Wszystko wspomniane wyżej obciąża klub.

A co od ochłonięcia nastrojów w przerwie - nie liczyłbym na to. Klub robi wszystko żeby zaognić sytuację.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.11.2012 o godz. 15:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując