Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4196
Stary 28.11.2012, 13:08
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Domin wyrażasz swoją opinię, ja Fra-Mata i jego opinii nic nie mam. GW czy TVN możesz mieć w d... ale każdy ma prawo cytować artykuł od nich - jak go ludzie odbiorą (tzn artykuł) i ocenią, to już inna sprawa. Wykazujesz się daleko idącymi zapędami cenzorskimi - a przecież żyjemy w wolnym kraju. Jeśli przez 23 lata tego nie zrozumiałeś, to wyjedź tam, gdzie cenzura jeszcze istnieje. Zatęsknisz i wrócisz.
Oczywiście, że wyrażam swoje, a nie wszystkich w tym Twoje. Nawet nie napisałem, że wszystkich, napisałem, że WIĘKSZOŚĆ - CO NIE ZNACZY WSZYSTKICH.

Nie napisałem, że nie można cytować - ale napisałem, że cytowanie GW i TVN w środowiskach kibicowskich jest kompromitowaniem swojej osoby. A cenzura w naszym kraju istnieje, coraz więcej jest takich przykładów. Wolne od cenzury są Stany Zjednoczone ale nie Polska, w której coraz mnie wolności nam zostaje.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.11.2012 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując