Cytat:
|
Chłopie, a myślisz, że SKWK nie rozmawiało, nie prosiło nie postulowało?
|
http://www.weszlo.com/news/12812-W_W...ez_okragly_rok
Ergo,
kibole, najbardziej oddani z oddanych,
przez niecale pol sezonu narobili kar na 870 tysiecy zlotych. Gdyby nie protest, do konca grudnia 1 mln zlotych peklo by bez problemu.
Zeby to jakos zobrazowac; Legia w 2011 roku miala 18,8 mln zlotych przychodu z tytulu tzw. dnia meczowego. Pamietajmy ze w owym roku Legia grala w fazie grupowej ligi europejskiej co pokaznie wplynelo na ow wynik.
No wiec,
owe 870 tysiecy kary stanowi ponad 4,5% przychodu z tzw. dnia meczowego za rok 2011.
Mowimy o rekordowym roku, bo wtedy Legia grala w fazie grupowej ligi europejskiej.
W
2012 roku przychody z dnia meczowego beda duzo nizsze od 18,8 mln zlotych, a wiec te 870 tysiecy kary "przeje" duzo wiecej niz 4,5% rocznego przychodu z dnia meczowego.
Ba, malo tego,
te 870 tysiecy zlotych kibole narobili nie w rok, a w niecale pol roku...
Przychody z dnia meczowego (18,8 mln zl w 2011 i duzo mniej w 2012)
liczone sa na podstawie 12 miesiecy.
---------------------
Dla niekumatych; przychody z dnia meczowego to wplywy ze sprzedazy biletow, karnetow oraz catering na stadionie.