Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4194
Stary 28.11.2012, 12:43
Cytat:
Chłopie, a myślisz, że SKWK nie rozmawiało, nie prosiło nie postulowało?
http://www.weszlo.com/news/12812-W_W...ez_okragly_rok


Ergo, kibole, najbardziej oddani z oddanych, przez niecale pol sezonu narobili kar na 870 tysiecy zlotych. Gdyby nie protest, do konca grudnia 1 mln zlotych peklo by bez problemu.

Zeby to jakos zobrazowac; Legia w 2011 roku miala 18,8 mln zlotych przychodu z tytulu tzw. dnia meczowego. Pamietajmy ze w owym roku Legia grala w fazie grupowej ligi europejskiej co pokaznie wplynelo na ow wynik.

No wiec, owe 870 tysiecy kary stanowi ponad 4,5% przychodu z tzw. dnia meczowego za rok 2011. Mowimy o rekordowym roku, bo wtedy Legia grala w fazie grupowej ligi europejskiej.
W 2012 roku przychody z dnia meczowego beda duzo nizsze od 18,8 mln zlotych, a wiec te 870 tysiecy kary "przeje" duzo wiecej niz 4,5% rocznego przychodu z dnia meczowego.

Ba, malo tego, te 870 tysiecy zlotych kibole narobili nie w rok, a w niecale pol roku... Przychody z dnia meczowego (18,8 mln zl w 2011 i duzo mniej w 2012) liczone sa na podstawie 12 miesiecy.

---------------------
Dla niekumatych; przychody z dnia meczowego to wplywy ze sprzedazy biletow, karnetow oraz catering na stadionie.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 28.11.2012 o godz. 12:55.
Odpowiedz cytując