domin_czyzyny napisał(a):

Hmmm powiem tak od dobrych kilku lat mieszkam w Poznaniu. Wiem, że dla niektórych to zbrodnia ale mam sporo znajomych kibiców Lecha. Artykuł to piękne ogólniki, niestety w rzeczywistości nie jest tak cudownie.
To co pokazywał Framat jest efektem kilku czynników.
Zresztą na tak zwanym kotle są normalnie stewardzi co u nas było by nie do przyjęcia.
@GrzegorzTS pamiętaj, że klub również postawił SKWK pod ścianą oświadczeniem po meczu oraz zakazem wnoszenia sektorówek.