Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4192
Stary 28.11.2012, 11:18
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post

http://mswp.pl/78-marketing-pilkarsk...w-lechu-poznan

Warto, aby takie osobliwe jednostki jak FraMat, Łukasz czy Ajax sie z tym zapoznali.
Hmmm powiem tak od dobrych kilku lat mieszkam w Poznaniu. Wiem, że dla niektórych to zbrodnia ale mam sporo znajomych kibiców Lecha. Artykuł to piękne ogólniki, niestety w rzeczywistości nie jest tak cudownie.

To co pokazywał Framat jest efektem kilku czynników.
Zresztą na tak zwanym kotle są normalnie stewardzi co u nas było by nie do przyjęcia.

@GrzegorzTS pamiętaj, że klub również postawił SKWK pod ścianą oświadczeniem po meczu oraz zakazem wnoszenia sektorówek.
Ostatnio edytowane przez Ajax : 28.11.2012 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując