M.Wojtowicz: Chcemy grać jak najlepiej i wygrywać
Beniaminek 1 ligi siatkówki kobiet, jakim jest drużyna AGH Galeco Wisła Kraków, przysparza swoim fanom wielu pozytywnych emocji a także radości. Zwycięstwo odniesione nad Budowlanymi spowodowało, że Biała Gwiazda awansowała na pozycję wicelidera trwających rozgrywek. Tradycyjnie już o komentarz poprosiliśmy szkoleniowca AGH Galeco Wisły Kraków, Marcina Wojtowicza.
(...)
Dziewczyny zostawiły w tym spotkaniu dużo zdrowia na boisku. Zagrały z ogromnym sercem, cały czas realizując to, co sobie założyliśmy przed meczem. Należą im się ogromne brawa, bo bardzo ciężko pracują na odnoszone sukcesy. Jesteśmy aktualnie na drugim miejscu w tabeli. Będziemy chcieli jak najdłużej się tam utrzymać. Do końca rundy zasadniczej jest jeszcze sporo meczów z bardzo dobrymi rywalami. W tym sezonie wszyscy są groźni. Tak naprawdę chcemy grać jak najlepiej i wygrywać kolejne mecze.
Cały komentarz trenera
AGH Galeco Wisła Kraków - Budowlani Toruń-komentarz trenera - WislaLive.pl