Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 28.11.2012, 11:01
M.Wojtowicz: Chcemy grać jak najlepiej i wygrywać

Beniaminek 1 ligi siatkówki kobiet, jakim jest drużyna AGH Galeco Wisła Kraków, przysparza swoim fanom wielu pozytywnych emocji a także radości. Zwycięstwo odniesione nad Budowlanymi spowodowało, że Biała Gwiazda awansowała na pozycję wicelidera trwających rozgrywek. Tradycyjnie już o komentarz poprosiliśmy szkoleniowca AGH Galeco Wisły Kraków, Marcina Wojtowicza.

(...)

Dziewczyny zostawiły w tym spotkaniu dużo zdrowia na boisku. Zagrały z ogromnym sercem, cały czas realizując to, co sobie założyliśmy przed meczem. Należą im się ogromne brawa, bo bardzo ciężko pracują na odnoszone sukcesy. Jesteśmy aktualnie na drugim miejscu w tabeli. Będziemy chcieli jak najdłużej się tam utrzymać. Do końca rundy zasadniczej jest jeszcze sporo meczów z bardzo dobrymi rywalami. W tym sezonie wszyscy są groźni. Tak naprawdę chcemy grać jak najlepiej i wygrywać kolejne mecze.

Cały komentarz trenera AGH Galeco Wisła Kraków - Budowlani Toruń-komentarz trenera - WislaLive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując