wolfy napisał(a):

Wow! Długo zajęło Ci dojście do tego?
SKWK nie zależy na konflikcie. Piłeczka jest po stronie klubu, a tu już tak wesoło nie ma. Wygląda mi to na brak odpowiedzialności, brak kompetencji, brak wyobraźni.
|
Gdyby SKWK nie zależało na konflikcie to napisaliby najpierw list otwarty ze swoimi postulatami zamiast stawiać klub pod ścianą zaczynając bojkot.