|
Oglądnąłem wczoraj w TV powtórkę z sytuacji z meczu Podbeskidzie - Amica, kiedy to obrońca bielszczan prawidłowo wybił piłkę spod nóg amikowca i dostał .....czerwona kartkę. Przekręt jakich mało. Drukarnia sędziowska dalej jedzie aby liga była ciekawsza.
|