Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4180
Stary 27.11.2012, 20:32
Łukasz już trolluje od czasu wojny z Basalajem, bronił go jak lew-wtedy nawet myślałem, ze to Basalaj siedział po drugiej stronie.. Dziś widać dalej broni pracownikow S.A., ale tym razem już niestety sie nie da. Albo nas posłuchaja, albo po prostu swoje założenia budżetowe bedą mogli sobie w dupę wsadzić.

Na mecz z Gornikiem nie ma ciśnienia, poniewaz za karnety sciagneli juz kase. Zobaczymy jednak jak bedą chcieli karnety w styczniu sprzedawać )) pewnie po 2 tygodniach sprzedazy, znaczy zastoju pójdą po rozum do głowy...

Chciałbym, abyście sie zapoznali z poniższym materiałem, link ten udostępniło Stowarzyszenie na swojej stronie internetowej:

http://mswp.pl/78-marketing-pilkarsk...w-lechu-poznan

Warto, aby takie osobliwe jednostki jak FraMat, Łukasz czy Ajax sie z tym zapoznali.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 27.11.2012 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując