Lukasz napisał(a):

Skoro już race nie pociągają za sobą wzrostu frekwencji (a wręcz przeciwnie) to po co klubowi one?
Lukasz
|
W jaki sposób race zmniejszają frekwencje ? Tylko mi nie pisz standardowego tekstu o rodzinach z dziećmi co by przyszły, bo w to nawet chyba w GW nie wierzą.
Bywasz na stadionie, byłeś na meczach, gdzie odpalano race ? Jakbyś był tobyś wiedział, że ostatnimi czasy zawsze są wówczas brawa na E.
Myślisz, że bywalcy E chodzą po to by oglądać wątpliwe wyczyny Sikorskiego ? Cży może utrzymanie frekwencji na poziomie 17 tys (czyli około 10 tys. E) w tym roku wynika z chęci analizy "na żywo" warsztatu trenerskiego Probierza ?
Czy może raczej przychodzą dla m in. atmosfery meczowej ?
A co powiesz o wpływie na budżet decyzji spółki o odmowie wpuszczenia kibiców Górnika ?