Lukasz napisał(a):

Skoro jest tak samo to czemu protestujecie? Chyba coś się zmieniło na minus. O dużo za dużo.
Jeśli uważasz ze Cupiał nie liczył na zmiany w kwestii awantury, oprawy, setki rac to masz rację. Co jeśli jednak z Basałajem liczyli na poprawę koniunktury? Nadal uważasz ze inwestując Cupiał nie liczył na 'koszulki' pikników? Teraz będąc pewnym że przychody nie wzrosną zainwestuje ponownie?
Lukasz.
|
Boże drogi, co Ty wypisujesz ?! -zmieniło się na niekorzyść kibiców, a nie Cupiała. Myślę, że Cupiałowi nie przeszkadzają oprawy i dziesiątki rac - a nawet to dodatkowo ubarwia mecze na stadionie i działa na korzyść frekwencji. Ale on musi kazać swym pracownikom stanąć po stronie kibiców, a nie pozwalać na kolaboracje z milicją Tuska.