Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4174
Stary 27.11.2012, 15:56
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Skoro jest tak samo to czemu protestujecie? Chyba coś się zmieniło na minus. O dużo za dużo.

Jeśli uważasz ze Cupiał nie liczył na zmiany w kwestii awantury, oprawy, setki rac to masz rację. Co jeśli jednak z Basałajem liczyli na poprawę koniunktury? Nadal uważasz ze inwestując Cupiał nie liczył na 'koszulki' pikników? Teraz będąc pewnym że przychody nie wzrosną zainwestuje ponownie?

Lukasz.
Boże drogi, co Ty wypisujesz ?! -zmieniło się na niekorzyść kibiców, a nie Cupiała. Myślę, że Cupiałowi nie przeszkadzają oprawy i dziesiątki rac - a nawet to dodatkowo ubarwia mecze na stadionie i działa na korzyść frekwencji. Ale on musi kazać swym pracownikom stanąć po stronie kibiców, a nie pozwalać na kolaboracje z milicją Tuska.
Odpowiedz cytując