|
Po sezonie znowu wywalimy połowę składu, ściągniemy trochę szrotu i będzie to co jest. Potrzeba nam dobrego trenera, któremu da się ze 3 sezony żeby zbudował drużyne pod swoją koncepcje i dał się im zgrać. Jeżeli chodzi o transfer Pawłowskiego to raczej jego problemem nie są walory sportowe, bo przy obecnym składzie do naszej gry wniósłby coś pozytywnego, natomiast pozostaje pytanie ile taki szanowany w naszej lidze gracz chciałby zarabiać? I czy jest warty tych pieniędzy? Po co nam kolejny wysoki kontrakt, czy nie można znaleźć gracza o podobnych umiejętnościach i nie tak głośnym nazwisku za niższy kontrakt?
P.S. Można gdzieś znaleźć liste transferów za kadencji Grzesia, Holendra i Łysego? Z wyszczególnieniem który kogo sprowadził?
Ostatnio edytowane przez Pele_94 : 27.11.2012 o godz. 15:58.
|