Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
5022
27.11.2012, 15:42
Widać pierwszy obrazek ?
Bo mi się wyświetla tylko po odświeżeniu..
Podpowiedź co do miasta
Nie traktować indywidualnie a ogólnie.
Jakby były problemy z obrazkami(powinny być w sumie widoczne trzy), to wrzucę gdzie indziej, albo zostawię same linki.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 27.11.2012 o godz. 16:23.
Mareq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mareq
Znajdź inne posty napisane przez Mareq