Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4170
Stary 27.11.2012, 15:35
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Zgoda dobry sport to dobry doping klimat i dobre wyniki.

Jednakże wniosek zły. Boniek i intelektualiści zaczynają się budzić nie dlatego że klub ma problemy finansowe. Zaczynają analizować metody pracy Państwa i nie zgadza się to z ich rozsądkiem. Karanie za byle przewinienie nie przystoi zdrowemu Państwu i to widać. I tyle. Nie chodzi o to że kibic jest OK. Chodzi o metody. Problem nadal pozostaje.

Brak pieniędzy od kibiców nikogo poza kubem nie dotyka. Ludzie mają dość polityki, maja gdzieś Wasz protest. Dlatego nie ma ich na stadninach. Klub ma dość problemów dlatego walczy z oprawami.

Jak klub ma się rozwijać skoro na trybunach i w polskiej piłce jest jak jest, a statystycznego Polaka mało sytuacja obchodzi? Jak Cupiał ma się określić i zainwestować w Wisłę skoro finansuje ten bunt? Z jednej strony jego obowiązek dbać o klub a z drugiej strony płaci za Waszą wojnę.

Lukasz.
w jaki sposób? bardzo prosty, zacząc naciskac na wladze, by zmienili niektore idiotyczne przepisy,
plus w koncu kluby maja swoich przedstawicieli w ekstraklasie, dlatego jesli by chcialy, i tak bardzo tym ludziom zalezalo na poprawie wizerunku ligi, oraz sytuacji finansoweej , zaczeli by dzialac,
tak sie zapytam, czytales postualaty protestu? tak wszystko jest jasno i klarownie napsiane,
jak klub dotknie bieda finansowa jeszcze wieksza, moze w koncu zacznie dzialac by to zmienic, narazie na to wyglada ze im sie podoba wojna z nami, dlatego droga wolna, kazdy ma wybor oraz nikt nikomu nic nie broni, tak samo jak pojscia na stadion
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując