|
Jakos Cupiał finansowal na przestrzeni ostatni lat klub, który się rozwijał mimo ze byly awantury, oprawy, setki rac i wszystkie innego po troche.
skoncz dopisywac wlasne chore ideaologie.
Skoro mają "gdzieś nasz protest" to powinni zapełnić stadion z Górnikiem.
Dziwie sie że bilety nie schodzą tak dobrze (ponoć tylko 100) , przeciez w meczu z Górnikiem nie będzie złego SKWK, nie będzie wulgaryzmów, nie będzie opraw, nie będzie krzyków, będą stewardzi nakazujący kibicom, co mają robić, pięknie, słodko i różowo : )
To jest właśnie to na co czekali co poniektórzy - macie okazje się wykazać!
Mecz z Górnikiem pokaze kto ma większą siłę - fanatycy i tym podobne frakcje kibicowskie i protesty o normalność, czy Ty i Tobie podobni. Odpowiem juz teraz - jestescie skazani na porażkę a od komentarów, po wszystkie media kończywszy na informacje w europie przejdzie fala słów "beznadzieja, braku klimatu, smutek, szarość, nuda, coś czego nie ma sensu oglądać". A i sponsorzy Wisły podobnie jak Lecha przy bojkocie zaczną odchodzić bo takiego gówna nie ma sensu reklamować.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 27.11.2012 o godz. 15:41.
|