|
Domin_czyzyny, Gwiaździsty,
GW i TVN nie mieliby takiego poparcia w społeczeństwie gdyby Wasze zachowania nie wpisywały się w działania sprzeczne z ich dobrym smakiem i gustem ogółu społeczeństwa. To jest to co Ajax mówi - czasami wstyd tłumaczyć że Małpa to był człowiek. Wstyd udawać ze to co śpiewają jest normalne i ludzkie. Nie da się.
Domin_czyzyny - to że cel finansowy nie jest najważniejszy rozumiem. Tak jest. Nie rozumiem jednak dlaczego Tusk ma nie mieć w d.. problemów finansowych klubu? Klub używany jest obecnie jak tarcza i narzędzie kibiców do walki o swoje prawa. Jest finansowo stratny jako jedyny w całym zamieszaniu. Jest w fatalnym położeniu - miedzy młotem a kowadłem. Kibiców obleci, Tuska obleci a klub nie.
Gwiaździsty nie oglądam ani TVN ani nie czytam GW. To że posługuję się ich retoryką dowiaduje się od Ciebie i nie umiem z tym polemizować ponieważ retoryki GW nie znam.
"Po to budowaliśmy stadiony, aby na tych stadionach było życie i emocje, bo dobrego sportu to jeszcze długo nie będzie." Bez dobrego sportu emocji na stadionach nie będzie. No chyba ze takie jak teraz.
Lukasz.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
|