Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4164
Stary 27.11.2012, 14:24
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Masz rację, jesteś zbyt wrażliwy na chodzenie na stadion. Powinieneś sobie znaleźć jakąś inną rozrywkę. Np. malarstwo lub sportowe szachy czy jogę.
Jak miło czytać merytoryczne i konkretne odpowiedzi na postawione pytania.

Jeszcze napisz mi gdzie napisałem czy zastanawiam się nad moją wrażliwością w kontekście mojego chodzenia na stadion.

Jeśli sobie życzysz mogę podesłać Ci kilka ciekawych książek co może pomóc Ci w rozwinięciu umiejętności zarówno czytania ze zrozumieniem jak i wyrażania swoich myśli.


No ale jeśli mam dostosować się do Twojego poziomu to proszę odpowiedź dla Ciebie
(możesz ją potem pogrubić i cytować)

Stadiony dla pikników chwała Tuskowi za walkę z terrorem.

Zanim coś odpiszesz powołując się na powyższą linijkę gorąco polecam przyswoić Ci hasła:
- ironia
- sarkazm.
Odpowiedz cytując