Gwiaździsty napisał(a):

|
Masz rację, jesteś zbyt wrażliwy na chodzenie na stadion. Powinieneś sobie znaleźć jakąś inną rozrywkę. Np. malarstwo lub sportowe szachy czy jogę.
|
Jak miło czytać merytoryczne i konkretne odpowiedzi na postawione pytania.
Jeszcze napisz mi gdzie napisałem czy zastanawiam się nad moją wrażliwością w kontekście mojego chodzenia na stadion.
Jeśli sobie życzysz mogę podesłać Ci kilka ciekawych książek co może pomóc Ci w rozwinięciu umiejętności zarówno czytania ze zrozumieniem jak i wyrażania swoich myśli.
No ale jeśli mam dostosować się do Twojego poziomu to proszę odpowiedź dla Ciebie
(możesz ją potem pogrubić i cytować)
Stadiony dla pikników chwała Tuskowi za walkę z terrorem.
Zanim coś odpiszesz powołując się na powyższą linijkę gorąco polecam przyswoić Ci hasła:
- ironia
- sarkazm.