Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20131
Stary 27.11.2012, 12:45
Chyba sam nie przeczytałeś dokładnie tego artykułu. Cena gazu byłaby dwukrotnie niższa niż w Europie (nie mówiąc już o tuskowej Polsce). Wielce prawdopodobne jest, że GB może sobie pozwolić na inny gaz np., z Kataru i dlatego Gazprom gotowy jest im go sprzedawać przy cenie na progu opłacalności. Jak się ma wiele źródeł dostępu to i Gazprom wydaje się malutki i grzecznie zjeżdża z ceną w dół.