cfa napisał(a):

Właśnie Garguła nie miał problemów w momencie zakontraktowania, ale tu chyba działa coś w rodzaju klątwy łysego, Jirsak też był wyróżniającym się zawodnikiem czeskiej młodzieżówki, przyszedł do Wisły i nie spełnił oczekiwań. Łobodziński już przestał niby grac w Zagłębiu jak przychodził. Fredriksen przed Wisłą pogrywał w silnej duńskiej drużynie.
Nie ma bata ja tu widzę klątwę łysego 
Generalnie kolejne okienko się zbliża, a tutaj znów testy ... bramkarzy. Mógłby przywieśc kontener piłkarzy z azji czy afryki na testy, ale gości na różne pozycje bo co tylko po bramkarzach ? No i byłaby szansa, że w tym kontenerze przyjechałby nowy Kalu Uche.
|
dobry pomysł z tym kontenerem, w szczególności jeśli mialyby to być bambusy, w dodatku jeśli okazałby się któryś z nich talentem można by im wyrobić dobry rocznikowo paszport, i potem sprzedać wieku 30lat jako młody utalentowany 23latek
