Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60874
Stary 27.11.2012, 08:03
Markus napisał(a):Wyświetl post
Polityka transferowa naszego klubu coraz bardziej się stacza, Bednarz nie ma na nią żadnego wartościowego pomysłu. A wraz z nią, coraz bardziej stacza się Wisła. Fajnie pokazuje to ten artykuł:

http://www.compu.pl/2012/11/26/pilka...ie-w-krakowie/

Na polskich "solidnych ligowcach" typu Pawłowskiego, nie zbuduje się silnej drużyny. Przerabialiśmy to już zbyt wiele razy, by tego nadal nie wiedzieć. Bednarz jest zdolny do sprowadzania wyłącznie zawodników z problemami. Garguła, Łobo, Beto, Jop, Matusiak - niemal każdy jego transfer pokazuje, że nie umie on dokonywać dobrych wyborów.
Właśnie Garguła nie miał problemów w momencie zakontraktowania, ale tu chyba działa coś w rodzaju klątwy łysego, Jirsak też był wyróżniającym się zawodnikiem czeskiej młodzieżówki, przyszedł do Wisły i nie spełnił oczekiwań. Łobodziński już przestał niby grac w Zagłębiu jak przychodził. Fredriksen przed Wisłą pogrywał w silnej duńskiej drużynie.

Nie ma bata ja tu widzę klątwę łysego
Generalnie kolejne okienko się zbliża, a tutaj znów testy ... bramkarzy. Mógłby przywieśc kontener piłkarzy z azji czy afryki na testy, ale gości na różne pozycje bo co tylko po bramkarzach ? No i byłaby szansa, że w tym kontenerze przyjechałby nowy Kalu Uche.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując