Zapraszam do głosowania. Zasady bez zmian.
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 0-0
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1-0
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 0-1
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1-1
Piast Gliwice - Polonia Warszawa 1-2
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie 0-1
Widzew Łódź - Korona Kielce 0-0
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1-0