gizmo napisał(a):

piłkarze zagrają przyzwoicie w I połowie, w II to już sami wiecie jak będzie.. ale wierze, że wygramy 1:0.
teraz są potrzebne pkt na wiosnę będą miały znacznie psychologiczne ( warto grać skoro jest matematyczna szansa na sukces ) sukces=puchary
niestety nie mogę być na meczu ale wspierałbym ich mimo protestu.
Moim zdaniem nic nam ten protest nie da, zarząd się nie zmieni, obecni piłkarze talentu Messiemu nie ukradną ani nie pożyczą sobie, piłkarze którzy słabo grają i tak odejdą w przerwie zimowym lub najpóźniej w lecie, czy nowi przyjdą pewnie tak czy lepsi niekoniecznie, na treningach powinni dostawać zjeby jak Betis w premier division, nie na meczu, szydera też nic nie wskóra. --> - ale to moje zdanie, nie musicie się zgadzać ale szanujcie je 
tylko nie zadeptajcie mnie za tego posta ---> hehe
|
gizmo-to nie protest przeciwko piłkarzom i ich
wybitnej ostatnimi czasy grze,kibice są z Wisłą na dobre i na złe
Z SKWK
PROTESTUJEMY BO:
1. Nie zgadzamy się z polityką państwa wobec kibiców – naruszane są nasze konstytucyjne wolności (wolność słowa, ochrona danych osobowych, domniemanie niewinności, indywidualna odpowiedzialność karna), naginane jest prawo.
2. Nie zgadzamy się z siłą ingerencji służb, w tym przede wszystkim policji w pracę klubów i życie kibiców – należy ukrócić bezprawne działania oraz ograniczyć ingerencję służb do niezbędnego minimum.
3. Nie zgadzamy się z polityką PZPN, Ekstraklasy SA oraz klubów – nie potrzebne są puste obietnice, a konkretne działania (wyjazdy, oprawy – sektorówki, pirotechnika, ingerencja policji).
4. Nie zgadzamy się z polityką klubu – kibicom Wisły należy się szacunek, bez kibiców klub istnieć nie będzie.
DOMAGAMY SIĘ:
1. Ograniczenia ingerencji policji w działalność klubu i życie kibiców Wisły.
2. Poszanowania prawa przez instytucje odpowiedzialne za zabezpieczenie i przebieg imprez masowych przy ul. Reymonta 22.
3. Szacunku i równego traktowania kibiców Wisły Kraków, niezależnie od tego na jakim sektorze zasiadają.
4. Zmian w Regulaminie stadionu, tak aby był zgodny z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej, przede wszystkim przywrócenia możliwości prezentowania tzw. sektorówek.
5. Działań na rzecz obrony interesu Wisły Kraków – m.in. odwoływania się od niekorzystnych decyzji Komisji Ligii, czy decyzji wojewody.
6. Działań na rzecz ochrony i polepszenia sytuacji kibiców Wisły Kraków, w tym działań na rzecz depenalizacji pirotechniki, jasnego regulaminu wyjazdowego, czy możliwości prezentacji tzw. sektorówek.
7. Działania w obronie interesu Wisły Kraków oraz jej kibiców w mediach.
8. Działania celem podniesienia jakości stadionu, w tym demontażu szklanych przegród oraz polepszenia jakości usług cateringowych.
9. Utworzenia profesjonalnego programu i warunków szkolenia grup mlodzieżowych.
10.Zatrudnienia w klubie osób odpowiedzialnych, z doświadczeniem w zarządzaniu w sporcie.
Więcej na stronie kibiców Wisły
skwk