Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5018
Stary 27.11.2012, 00:25
Powiem Wam w zaufaniu, ze zdecydowana wiekszosc europejskich panstw posiada tylko jedna stolice a co do URLa to az tak prosto nie konspiruje.
Jest tam wprawdzie jakis demistyfikator, ktory pozwala wyszukac podobne obrazy w necie ale zeby "odkrecal" uerele to nie slyszalem (choc na pewno i taki sie znajdzie). Tak czy siak zadnego nie uzywam i nie ma zamiaru tego zmieniac.

A Wlochy to mam w avatarze. Na co dzien nosze sie na lyso : )
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 27.11.2012 o godz. 00:28.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując