Powiem Wam w zaufaniu, ze zdecydowana wiekszosc europejskich panstw posiada tylko jedna stolice

a co do URLa to az tak prosto nie konspiruje.
Jest tam wprawdzie jakis demistyfikator, ktory pozwala wyszukac podobne obrazy w necie ale zeby "odkrecal" uerele to nie slyszalem (choc na pewno i taki sie znajdzie). Tak czy siak zadnego nie uzywam i nie ma zamiaru tego zmieniac.
A Wlochy to mam w avatarze. Na co dzien nosze sie na lyso : )