Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.11.2012, 00:22
piłkarze zagrają przyzwoicie w I połowie, w II to już sami wiecie jak będzie.. ale wierze, że wygramy 1:0.
teraz są potrzebne pkt na wiosnę będą miały znacznie psychologiczne ( warto grać skoro jest matematyczna szansa na sukces ) sukces=puchary
niestety nie mogę być na meczu ale wspierałbym ich mimo protestu.
Moim zdaniem nic nam ten protest nie da, zarząd się nie zmieni, obecni piłkarze talentu Messiemu nie ukradną ani nie pożyczą sobie, piłkarze którzy słabo grają i tak odejdą w przerwie zimowym lub najpóźniej w lecie, czy nowi przyjdą pewnie tak czy lepsi niekoniecznie, na treningach powinni dostawać zjeby jak Betis w premier division, nie na meczu, szydera też nic nie wskóra. --> - ale to moje zdanie, nie musicie się zgadzać ale szanujcie je

tylko nie zadeptajcie mnie za tego posta ---> hehe
Odpowiedz cytując