Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14564
Stary 27.11.2012, 00:05
A ja mam propozycje z tzw dupy - Kamil Juraszek - CB ze Śląska Wrocław. Niby w 1 drużynie a ani jednego meczu w ekstraklasie czy w pucharze Pl. Widziałem gościa w młodej, widziałem go na Polish Masters i cisnął niemożliwie (chyba najlepszy obrońca Śląska w tym śmiesznym turnieju). Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. W związku z tym, że w Śląsku nie gra, nikt ewidentnie nie chce mu dać szansy to pewnie byłby do wyciągnięcia za przysłowiową paczkę fajek...

Odpowiedz cytując