Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 26.11.2012, 23:37
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Chris- błagam, przepowiadaj wyniki do końca sezonu. Przy takim typowaniu będziemy mistrzami... Chyba czas zamówić canal + ponownie... B/O
Po wygraniu z jakimiś ogórkami ? Fajnie, że wygrali, generalnie całkiem przyzwoite 15 minut pierwszej połowy i całkiem przyzwoita druga połowa. Przyzwoita jak na to co widziałem w poprzednich kolejkach. Bo tak ogólnie to bryndza dalej... po prostu rywal żenująco słaby. A co do C+ to rezygnacja już poszła... Trzy miesiące wypowiedzenia. No i oczywiście po to aby nową umowę wziąć na lepszych warunkach... Akurat koło lutego więc idealnie Ale nie dlatego, że wygrali z Ruchem... Po prostu jak człowiek oglądał tyle lat to trudno się odzwyczaić. Choć w tym sezonie już odpuściłem sobie nawet w TV mecze z Lechią (z premedytacją, wiedziałem, że będzie nuda na maxa) i z Koroną (przypadkiem... dawniej było to nie do pomyślenia a teraz czasem zapominam sprawdzić kiedy Wisła gra w weekend).
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.11.2012 o godz. 23:41.
Odpowiedz cytując