Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 26.11.2012, 23:36
Napiszę Wam, że dziś mam radość podwójną. Zawsze rano jadąc do pracy miło kupuje się Przegląd Sportowy wiedząc, że Wisła wygrała. Kiedyś t było normą, od czasu do czasu człowiek musiał obejść się bez gazety w tramwaju gdy Nasi przegrali. Teraz drugi poniedziałek z rzędu mogłem bez ryzyka zakupić PŚ i cieszyć michę w transporcie zbiorowy. Oczywiście artykuł z dzisiaj był SĘDZIA OSZUKAŁ RUCH, FAWORYZOWAŁ WISŁĘ. Dla mnie to był podwójny powód do radości. Nie dość, że wygraliśmy to jeszcze jakiejś marnej warszawskiej dziennikarzynie skoczył gul z tego powodu. Bo jak było każdy widział. Wypaczony to co najwyżej był próg w szatni Wisły. Jazda na Górnik!!
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując