Oświadczenie grupy 'NIEOBLICZALNI''
NIEOBLICZALNI napisał(a):
W związku z brakiem profesjonalnego działania niektórych pracowników naszego ukochanego klubu WISŁA KRAKÓW a wręcz czasem działaniu na jego szkodę, oraz sytuację w całym ruchu kibicowskim, który został oskarżony o całe zło w polskiej piłce nożnej i nie tylko, Grupa "NIEOBLICZALNI", posiadająca bogate doświadczenie kibicowskie nabyte przez niektórych już od lat 70 zeszłego stulecia, nie może pozostać bierna wobec zaistniałej sytuacji.
Informujemy całą Brać Kibicowską o naszym pełnym poparciu dla protestu i jego postulatów, które zostały zawarte w oświadczeniu SKWK.
ZDECYDOWANIE popieramy wszystkie działania SKWK mające na celu przywrócenie równouprawnienia Naszej Kibicowskiej Braci pośród Demokratycznego Społeczeństwa Naszego Kraju.
Namawiamy wszystkich fanów Białej Gwiazdy do przyłączenie się do bojkotu w imię normalności i dobra WISŁY KRAKÓW oraz wszystkich kibiców.
Z Wiślackimi pozdrowieniami
NIEOBLICZALNI.
|
Ze strony Stowarzyszenia.