Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.11.2012, 23:23
Oświadczenie grupy 'NIEOBLICZALNI''


NIEOBLICZALNI napisał(a):
W związku z brakiem profesjonalnego działania niektórych pracowników naszego ukochanego klubu WISŁA KRAKÓW a wręcz czasem działaniu na jego szkodę, oraz sytuację w całym ruchu kibicowskim, który został oskarżony o całe zło w polskiej piłce nożnej i nie tylko, Grupa "NIEOBLICZALNI", posiadająca bogate doświadczenie kibicowskie nabyte przez niektórych już od lat 70 zeszłego stulecia, nie może pozostać bierna wobec zaistniałej sytuacji.
Informujemy całą Brać Kibicowską o naszym pełnym poparciu dla protestu i jego postulatów, które zostały zawarte w oświadczeniu SKWK.

ZDECYDOWANIE popieramy wszystkie działania SKWK mające na celu przywrócenie równouprawnienia Naszej Kibicowskiej Braci pośród Demokratycznego Społeczeństwa Naszego Kraju.

Namawiamy wszystkich fanów Białej Gwiazdy do przyłączenie się do bojkotu w imię normalności i dobra WISŁY KRAKÓW oraz wszystkich kibiców.

Z Wiślackimi pozdrowieniami
NIEOBLICZALNI.




Ze strony Stowarzyszenia.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując