wolfy napisał(a):

A Widzew na początku sezonu to szedł na mistrza.
Nie dodam nic więcej, bo i tak nie zrozumiesz.
|
Wcale się nie napalam na nic wielkiego, ale nadal myślę, że jest szansa na miejsce w piątce - stąd też moje uśmieszki, których chyba nie zauważyłeś

Także był to zupełnie niepotrzebny prostacki przytyk.
Przykro mi jeśli nasza 'broniąca się przed spadkiem Wisła' znowu Cię zaskoczy. Poczekamy zobaczymy i tyle. Potencjał jakiś jest, na mistrzostwo nie, na puchary chyba też raczej nie, ale na piątkę jak najbardziej.
wolfy napisał(a):

P.S. Co do Mielcarskiego - jak go nasz właściciel potraktował w swoim stylu, to trudno żeby pałał do Wisły jakimś szczególnym uczuciem. Moskala potraktowano jak szmatę tak że miał wszystkiego dość, to czego oczekujecie od kogoś kto nie miał z Wisłą żadnych innych związków?
Mielcarski niby powinien być obiektywny jako komentator, ale tu akurat potrzeba klasy.
|
Ja tam się cieszę, że Mielcarskiego już nie ma, więc płakać nie będę.