Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 26.11.2012, 22:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A Widzew na początku sezonu to szedł na mistrza.
Nie dodam nic więcej, bo i tak nie zrozumiesz.
Wcale się nie napalam na nic wielkiego, ale nadal myślę, że jest szansa na miejsce w piątce - stąd też moje uśmieszki, których chyba nie zauważyłeś Także był to zupełnie niepotrzebny prostacki przytyk.
Przykro mi jeśli nasza 'broniąca się przed spadkiem Wisła' znowu Cię zaskoczy. Poczekamy zobaczymy i tyle. Potencjał jakiś jest, na mistrzostwo nie, na puchary chyba też raczej nie, ale na piątkę jak najbardziej.


wolfy napisał(a):Wyświetl post
P.S. Co do Mielcarskiego - jak go nasz właściciel potraktował w swoim stylu, to trudno żeby pałał do Wisły jakimś szczególnym uczuciem. Moskala potraktowano jak szmatę tak że miał wszystkiego dość, to czego oczekujecie od kogoś kto nie miał z Wisłą żadnych innych związków?
Mielcarski niby powinien być obiektywny jako komentator, ale tu akurat potrzeba klasy.
Ja tam się cieszę, że Mielcarskiego już nie ma, więc płakać nie będę.
Odpowiedz cytując