Temat
:
Szkoła: zadania, wypracowania itd.
Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare
Offline
#
329
26.11.2012, 22:24
R33 dzięki wielkie, chodzi mi o to żeby się na czymś oprzeć bo akurat w okresie tłumaczenia tego mnie w szkole nie było
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
GiZmO_14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GiZmO_14
Znajdź inne posty napisane przez GiZmO_14