Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline
#
26540
26.11.2012, 22:21
La Furia Dell' Est
napisał(a):
Koniecznie musisz mieć książkę
Na
www.przepisownia.pl
masz wszystko i więcej
Ale to ma być na prezent
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady.
L.J. Kern
Kaan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaan
Znajdź inne posty napisane przez Kaan