Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4149
Stary 26.11.2012, 22:12
Arti to tez już niemożliwe. Wtedy Cupialowa Wisła nie miała konkurencji (98-2005), a dziś Legia, Lech, Lechia, Śląsk, Górnik, itp. Zreszta my sie cofamy w rozwoju, brak szkolenia i infrastruktury, a klubie pracują amatorzy za najniższa krajowa.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 26.11.2012 o godz. 22:15.
Odpowiedz cytując