Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
wilis
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline
#
4694
26.11.2012, 21:04
Sprzedam Apple iPad 2 16gb WiFi bialy stan idealny +etui -1100zl
Dla Wislaka zrobię promocje
)
PILNIE !!!! 980zł !!!!!!!!!!!!
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez wilis : 29.11.2012 o godz. 21:26.
37 543 km za swoją drużyną...
wilis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wilis
Znajdź inne posty napisane przez wilis