Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20126
Stary 26.11.2012, 19:34
sambo napisał(a):Wyświetl post
zbyt łatwo rozgrzeszasz gościa Pablo. Kaczor chciał podpisać ten traktat i go podpisał - po prostu.

Twierdzenie o tych złodziejach - też uważałbym. Wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem i tylko w takich kategoriach radziłbym spoglądać na Kaczora.

Było kilka spraw które były jak sprawdzam w pokerze dla Kaczyńskich i na tym sprawdzam niestety się wyłożyli.

Najbardziej śmierdzą mi tu dwie historie.

Pierwsza związana z powiedzmy sobie desinteressement w sprawie FOZZ, druga to TL - mniejszego kalibru sprawy mógłbym też podać, jak choćby sprawa lustracji...

Z resztą - sam stosunek do okrągłego stołu jest zastanawiający
I tu można zacząć rozmawiać - nie wiem o co chodzi ci ze sprawą FOZZ i jaką widzisz rolę tam JK,
TL - wiesz dobrze że LK nie mógł nie podpisać w tych warunkach medialno/społecznych jakie były- bez poparcia nikogo poza własną partią.
Co do okragłego stołu wiele razy mówił że był za nim, popierał go a zmiana jego stosunku do układu który tam powstał nastąpił w chwili gdy sie okazało że siły solidarnościowe po przejęciu władzy nie chcą rozliczeń i dopuszczają do rozkradania majątku.
Żeby nie było że to gość który jest moim marzeniem. Zrobili go ze sprawą trotylu jak niemowlaka politycznego , chyba każdy wiedział że będą na niego polować a on sam wlazł w pułapkę będąc chyba tego świadomym.Podobnie było tydzień przed wyborami prezydenckimi - identycznie dał sie wypuścić
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej