|
Akurat jeśli chodzi o Pawłowskiego to muszę bEdnarza bronić (qrwa co?!), chłopak jest wyróżniającym się graczem polskiej ligi, znającym jej specyfikę, język polski do komunikowania się z drużyną i jeżeli by go sprowadził nikt nie miałby prawa narzekać! Ryzyko transferu byłoby o wiele mniejsze niżby znalazł jakiegoś murzyna z Zimbabwe gdzie może zaistnieć milion zmiennych, przez które transfer nie wypali. A Wisła nie może sobie w obecnej sytuacji pozwolić na luksus ryzykowania z murzynami 'a nóż wypali' bo jesteśmy w ciemnej dupie i jak nie daj Boże nie wypali to nadal dzielnie walczymy o utrzymanie jak teraz.
PS. Jak nie cierpię łysego tak zauważyłem, że nie zależnie kogo chłop sprowadzi i tak będzie po nim pojazd, chce sprowadzić Polaka - pojazd, chce sprowadzić zagraniczniaka - pojazd. Nie istnieje chyba już u nas takie pojęcie jak 'dobry transfer Bednarza'. Fakt chłop jest niekompetentny, że zęby bolą, ale raz na ruski rok i ślepej kurze trafi się ziarno.
|