|
W sumie, to z Ruchem też nam za bardzo ostatnio nie szło, a Górnik przynajmniej na papierze jest faworytem tego meczu. Zabrzanom dobrze wychodzi gra z kontry, jak zaczęli być fgaworytami, to nagle się skończyło....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|