Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60870
Stary 26.11.2012, 15:58
Markus napisał(a):Wyświetl post
Polityka transferowa naszego klubu coraz bardziej się stacza, Bednarz nie ma na nią żadnego wartościowego pomysłu. A wraz z nią, coraz bardziej stacza się Wisła. Fajnie pokazuje to ten artykuł:

http://www.compu.pl/2012/11/26/pilka...ie-w-krakowie/

Na polskich "solidnych ligowcach" typu Pawłowskiego, nie zbuduje się silnej drużyn. Przerabialiśmy to już zbyt wiele razy, by tego nadal nie wiedzieć. Bednarz jest zdolny do sprowadzania wyłącznie zawodników z problemami. Garguła, Łobo, Beto, Jop, Matusiak - niemal każdy jego transfer pokazuje, że nie umie on dokonywać dobrych wyborów.
Markus, bo Pawłowski to jedyna nasza alternatywa. Bednarz nie szuka nigdzie. On tylko ma jedną, jedyną, "niepodważalną" opcję i na nic więcej go nie stać. Ja bym nawet zgodził się na transfer Pawłowskiego, bo wolę zachować pewien obiektywizm, pod warunkiem, że żadnego wartościowego bocznego pomocnika w Europie za cenę na naszą kieszeń, nie znaleziono by. Ale tak nie będzie, bo Bednarz woli nie szukać, on musi wybrać tę jedyną słuszną opcję. I właśnie za ten brak profesjonalizmu, bo to jest brak profesjonalizmu, powinien podać się do dymisji. Na nic się zdadzą te jego transfery, bo Wisła w ten sposób nie odbuduje swojej marki. Należy iść drogą Lecha bądź Legii i wytyczyć sobie długofalową politykę transferową. Jednak z pewnością nie z Bednarzem.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując