funkykoval napisał(a):

A od kogo zaczęła się akcja Burliga-Boguski- garguła, po której jest bramka ?
|
od Jaliensa.
funkykoval napisał(a):

Kto przetrzymywał piłkę w 89 min. na środku boiska a następnie uruchomił Gargułe, który się poślizgnął ?
|
Nie bardzo wiem co chcesz tym podaniem udowodnić ...
To że Melikson grał i podawał

Mi chodziło o to, że Burliga po miesięcznej przerwie potrafił coś tam pokazać ale kolega na forum (FraMat) określa go jako "dno i wodorosty" i odsyła do dolnej części pierwszej ligi , a podałem przykład Meliksona którego uważam za najlepszego Wiślaka aby pokazać bezsens takiego oceniania zawodnika ...