Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 26.11.2012, 15:30
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
A od kogo zaczęła się akcja Burliga-Boguski- garguła, po której jest bramka?
od Jaliensa.
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Kto przetrzymywał piłkę w 89 min. na środku boiska a następnie uruchomił Gargułe, który się poślizgnął ?
Nie bardzo wiem co chcesz tym podaniem udowodnić ...
To że Melikson grał i podawał

Mi chodziło o to, że Burliga po miesięcznej przerwie potrafił coś tam pokazać ale kolega na forum (FraMat) określa go jako "dno i wodorosty" i odsyła do dolnej części pierwszej ligi , a podałem przykład Meliksona którego uważam za najlepszego Wiślaka aby pokazać bezsens takiego oceniania zawodnika ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując