Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 26.11.2012, 13:16
Bardzo optymistycznie 2-0 dla Wisły dlaczego

1.Nie dlatego że nagle mamy świetnych piłkarzy ale dlatego że psychicznie powinni czuć się lepiej,myślę że teraz powinno być im trochę łatwiej mimo że rywal wydaje się być silny

2.Wisła na Reymonta zawsze gra lepiej,choć w tym meczu akurat kibice nie pomogą

3.Górnik ma lekki kryzys i to widać po ich grze

PS:Największa obawa to nie Prezes czy nowy Lewandowski(śmiech)(Milik ) a trener górnika dobrze nam znany Adaś Nawałka
Ostatnie mecze z zespołem z Zabrza były dla Wisły fatalne w dużej mierze była to zasługa Nawałki,który rozczytał naszą grę w 100%


Piłkarze Górnika w większości nie są dobrze wyszkoleni technicznie dlatego wysoki pressing byłby mile widziany,byle Wisła nie została na swojej połowie a będzie dobrze

PS2: Tak wiem że Wisła ostatni mecz z handi wygrała chyba w sparingu przedsezonowym a w meczach o pkt to już nawet nikt nie pamięta,każda zła seria kiedyś się kończy


I na koniec wynik ostatnich 5 spotkań z Górnikiem

03.05.12EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 2 : 0
20.11.11EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 0 : 1
30.04.11EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 0 : 2
17.10.10EKS Górnik Zabrze Wisła Kraków 1 : 0
24.04.09EKS Wisła Kraków Górnik Zabrze 3 : 1

OSTATNIA WYGRANA W 2009 roku !!!
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 26.11.2012 o godz. 13:24.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując