Bardzo optymistycznie 2-0 dla Wisły dlaczego
1.Nie dlatego że nagle mamy świetnych piłkarzy ale dlatego że psychicznie powinni czuć się lepiej,myślę że teraz powinno być im trochę łatwiej mimo że rywal wydaje się być silny
2.Wisła na Reymonta zawsze gra lepiej,choć w tym meczu akurat kibice nie pomogą
3.Górnik ma lekki kryzys i to widać po ich grze
PS:Największa obawa to nie Prezes czy nowy Lewandowski(śmiech)(Milik

) a trener górnika dobrze nam znany Adaś Nawałka
Ostatnie mecze z zespołem z Zabrza były dla Wisły fatalne w dużej mierze była to zasługa Nawałki,który rozczytał naszą grę w 100%
Piłkarze Górnika w większości nie są dobrze wyszkoleni technicznie dlatego wysoki pressing byłby mile widziany,byle Wisła nie została na swojej połowie a będzie dobrze
PS2: Tak wiem że Wisła ostatni mecz z handi wygrała chyba w sparingu przedsezonowym a w meczach o pkt to już nawet nikt nie pamięta,każda zła seria kiedyś się kończy
I na koniec wynik ostatnich 5 spotkań z Górnikiem
03.05.12EKS
Górnik Zabrze Wisła Kraków
2 : 0
20.11.11EKS Wisła Kraków
Górnik Zabrze 0 : 1
30.04.11EKS Wisła Kraków
Górnik Zabrze 0 : 2
17.10.10EKS
Górnik Zabrze Wisła Kraków
1 : 0
24.04.09EKS
Wisła Kraków Górnik Zabrze
3 : 1
OSTATNIA WYGRANA W 2009 roku !!!