Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22579
Stary 26.11.2012, 12:55
Jak ktokolwiek chce prognozować cokolwiek w naszej lidze na podstawie punktów zdobytych po jednej rundzie w dodatku niecałej to mu gratuluję wizjonerstwa. Ok, gdyby jakaś drużyna odstawała na 20 pkt w górę czy w dół to pojawiłaby się podstawa żeby zacząć spekulować. Na dzień dzisiejszy patrząc na własne klubowe podwórko jestem sobie tak samo w stanie wyobrazić Wisłę na miejscu pierwszym jak i ostatnim. W obie strony w zasadzie taka sama różnica. A już w ujęciu "pierwsza trójka" - "ostatnia trójka" jest to różnica wręcz niezauważalna. Przecież to zależy chyba tylko od układu Marsa względem Słońca. Na pewno nie od umiejętności bo one są od góry do dołu tak samo mizerne. Ok, na dzień dzisiejszy można stwierdzić, że np Legia gra lepiej od Bełchatowa ale ilu z Was postawi pieniądze na to, że w rundzie rewanżowej będzie taka samo? Może być dokładnie odwrotnie. "Rycerzy Wiosny" tudzież "Jesieni" przerabialiśmy już chyba wystarczająco wielu.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 28.11.2012 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując