Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 26.11.2012, 11:57
Ja Kazia Węgrzyna lubię, też często stara się być na siłę obiektywny, ale przynajmniej nie wali smutów i nie zatruwa (przynajmniej mi) odbioru meczu. Czasem też rzuci dobrą anegdotę
Odpowiedz cytując