Temat
:
[13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17.
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
147
26.11.2012, 11:57
Ja Kazia Węgrzyna lubię, też często stara się być na siłę obiektywny, ale przynajmniej nie wali smutów i nie zatruwa (przynajmniej mi) odbioru meczu. Czasem też rzuci dobrą anegdotę
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone