|
I tak uważam, że Wiśle potrzebny jest porządny trener któremu pozwoli się zbudować kadre zespołu pod swoje oczekiwania i styl gry. Bo tak jak było z Probierzem, który chciał swojego lewego obrońce a Łysy i tak wziął Frederiksena, co dało widoczny efekt.
|