|
Maor sie wkruwił nie bez powodu. Guła strzelił 2 bramki i ma teraz najwięcej punktów w Fantasy Lidze z całej Wisły.
Ten Gargulec, orbit i inne, statystycznie na papierze jest najlepszym naszym piłkarzem.
Po za tym, ostanio Maor niby powiedział ze w Wiśle nie ma z kim grać,wiec tymbardziej musiało mu być głupio ze ogórek strzelił gola, ogórek asystował a on sam, hebrajski wirtuoz pięty skończył na zero.
A dlaczego nie cieszy sie Chavez?Bo on jak zwykle, nie wie o co chodzi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|