Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.11.2012, 10:34
Oczywiście że będzie cholernie ciężko.

Wystarczy przypomnieć przysłowiowe lizanie się po fiutach przed meczem z Amiką jak połowa tutaj pisała że przejedziemy po nich z palcem (niekoniecznie Arboledy) w dupie. Co z tego wyszło to widzieliśmy.

Jesteśmy bardzo przeciętnym średniakiem i wygrana z 4 drużyną z tabeli na pewno będzie sukcesem
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując