Oczywiście że będzie cholernie ciężko.
Wystarczy przypomnieć przysłowiowe lizanie się po fiutach przed meczem z Amiką jak połowa tutaj pisała że przejedziemy po nich z palcem (niekoniecznie Arboledy) w dupie. Co z tego wyszło to widzieliśmy.
Jesteśmy bardzo przeciętnym średniakiem i wygrana z 4 drużyną z tabeli na pewno będzie sukcesem
