KOMINEK napisał(a):

Powiem tak jest teraz moda żeby jechać po piłkarzach i choćby dziś z 4 wbili to i tak była by jazda
Mnie wynik cieszy. Ciekawa jest też reakcja po drugiej bramce http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ula__0_2_.html widać jakie jest w drużynie ciśnienie które chyba trochę zeszło po tym meczu.
I jeszcze jedno Melikson dośc szybko uwolnił się z objęć kolegów chyba już żegna się z nami
|
Karherop napisał(a):

apropo Meliksona to święta prawda , on tylko wypełnia swoją robotę , a i tak pomimo dobrego meczu to nie ten sam Melikson co 1,5 roku temu
po bramce się cieszy 6 Polaków będących na boisku + rezerwowi Miśkiewicz i Chrapek - wymowne
są jacy są , ale jednak ( w jakimś stopniu ) docierają do nich ostatnie wydarzenia w klubie i na pewno mają bardzo podrażnione ambicje . To czy przełożą w kolejnych spotkaniach "sportową złość " na kolejne zwycięstwo - czas pokaże . Górnik na pewno jest do zjedzenia . No i mamy z nimi dużo rachunków do wyrównania . ostatnie 3 ( jak nie 4 ) mecze z nimi to nasze 0 punktów .
cieszy mnie wygrana , gra była jaka była , ale w tej rundzie nie możemy liczyc na nic więcej . Jeśli zakończymy rundę w pierwszej 5 to będzie niewątpliwy... sukces Kulawika . Jakby to komicznie nie brzmiało .
|
Dopiszemy jeszcze jakieś teorie spiskowe?
Melikson się żegna, bo za szybko ''uciekł'', po drugiej bramce cieszą się tylko Polacy nikt więcej.
Za to przy pierwszej bramce cieszy się Melikson, Jaliens, Jovanović - to jak przy pierwszej bramce jeszcze się nie żegna a przy drugiej już tak?
Moim zdaniem na siłę doszukujecie się jakiegoś problemu na siłę.