Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.11.2012, 10:20
Górnik obniżył ostatnio loty, ale tak czy siak będzie ciężko zdobyc pełną pulę, zwłaszcza że gra naszego zespołu w dalszym ciągu nie jest dobra.
Odpowiedz cytując