Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 26.11.2012, 09:49
Bez Meliksona. Hahaha. Ja to od momentu jego przyjścia do Wisły słyszę, że odchodzi. Nie stresujcie się na zapas. Jak odejdzie, to odejdzie, jak nie to nie.
Odpowiedz cytując