Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 26.11.2012, 09:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Burliga ? Jedno udane podanie. Poza tym dno i wodorosty. To piłkarz na dolne rejony I ligi,..
Możesz nabijać się z Burligi i wysyłać go do drużyny broniącej się przed spadkiem z 1 ligi ale najpierw proponuje obejrzeć cała akcję na 1:0 ....
Niewątpliwie naszym zawodnikiem na ligę mistrzów jest Melikson .... ale czy on wczoraj uczestniczył w akcjach bramkowych ? .... wypsztykał się w pierwszych 20 minutach a w drugiej połowie nawet z wolnego dośrodkować nie potrafił na poziomie niższym niż 3 piętro ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 26.11.2012 o godz. 09:19.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując