Wyświetl pojedynczy post
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 26.11.2012, 09:02
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
To jest fascynujące co napisaleś. Grześ jest taki sam od wielu, wielu miesięcy, pluje na Wisłe, gryzie w kark przy każdej transmisji. A Ty dopiero od wczoraj sie zorientowałeś i juz mniej lubisz Grzesia. Zastanawiam się nad kondycja psychiczną, intelektualną ludzi na Twoim przykładzie. No bo jak wytłumaczyć fakt, że Ty dopiero od wczoraj zorientowałeś się, że coś w zachowaniu Mielcarskiego jest nie tak. Dlatego zastanawiam sie od samego rana, jak to jest z tymi ludźmi, ty im coś mówisz wiele miesięcy, tłumaczysz rzeczywistośc, a oni są odporni na argumenty wiele, wiele miesięcy, by po jakimś czasie przyznać Ci rację. Co sie dzieje z umysłem człowieka, że on dopiero po jakimś czasie zdaje sobie sprawę jaka ta rzeczywistość naprawdę jest. Fascynujące.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując