KOMINEK napisał(a):

|
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
|
To jest fascynujące co napisaleś. Grześ jest taki sam od wielu, wielu miesięcy, pluje na Wisłe, gryzie w kark przy każdej transmisji. A Ty dopiero od wczoraj sie zorientowałeś i juz mniej lubisz Grzesia. Zastanawiam się nad kondycja psychiczną, intelektualną ludzi na Twoim przykładzie. No bo jak wytłumaczyć fakt, że Ty dopiero od wczoraj zorientowałeś się, że coś w zachowaniu Mielcarskiego jest nie tak. Dlatego zastanawiam sie od samego rana, jak to jest z tymi ludźmi, ty im coś mówisz wiele miesięcy, tłumaczysz rzeczywistośc, a oni są odporni na argumenty wiele, wiele miesięcy, by po jakimś czasie przyznać Ci rację. Co sie dzieje z umysłem człowieka, że on dopiero po jakimś czasie zdaje sobie sprawę jaka ta rzeczywistość naprawdę jest. Fascynujące.