Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 26.11.2012, 08:37
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
I tak wydaje mi się, że gdyby powierzono mu taką funkcję, wykonywałby ją bardziej sumiennie niż łysy kaskader, który co prawda Wiśle publicznie nie bruździ, ale jego rodowód jest szeroko znany. Tak czy owak, możemy tylko gdybać.

wortski napisał(a):Wyświetl post
Jak można mówić o dobrej atmosferze w drużynie w takiej sytuacji? (...) W kulminacyjnym momencie 64% zawodników było obcokrajowcami (jeśli przyjąć, że kadra liczy dwudziestu pięciu). A to, że piłkarze nie tworzą jednego zespołu widać od bardzo dawna.
Pociesznie żonglujesz argumentami, próbując doszyć je na potrzeby kulawej tezy. Dlaczego zapominasz, że ta "kulminacyjnie" niepolska kadra zdobyła MP? Czy teraz sugerujesz, że przy mocno "spolszczonej" jedenastce za słabe wyniki odpowiada tych kilku boroków z całego świata, z których tylko dwóch jest tutaj nowych?
Odpowiedz cytując